kitabımı nasıl yayınlatırım?

      Yayınevlerinin belirlediği bir yayın akışı vardır. Bu, yayınevinin genel politikası da olabilir dönemsel bir akış da olabilir. Örneğin bilim kurgu kitabı yayınlamayan bir yayınevine bilim kurgu kitap dosyası gönderirseniz bu sizin için zaman kaybı olacaktır. Uzman kadromuz dosyanızın hangi yayınevinde dikkate alınacağı, sunumun nasıl yapılması gerektiği, dosya özetinin çıkarılması gibi konularda sizi yönlendirir.

       Ancak siz uzun ve sancılı bir bekleyişin içine girmemek, daha önce olumsuz geri dönüşler aldığınız için aynı sonuçla karşılaşma ihtimalinden kaynaklı zaman kaybetmemek ya da başka bir sebeple kitabınızı ücreti mukabilinde bastırmak isteyebilirsiniz.

       Biz yayinevleri.com.tr olarak bu aşamada anlaşmalı olduğumuz yayınevleriyle sizi buluşturuyoruz. Ücretli kitap bastırmak konusunda yaşanan problemlerin analizini yapmış, tüm sorunları tespit edip, çözümlerini üretmiş bir ekip olarak dosyanızın en kısa sürede baskıya alınıp, kitaplaştırılmasını sağlıyoruz.

       Roman, öykü, deneme ya da şiir dosyalarınızın basım sürecinde ve sonrasında yayinevleri.com.tr neler yapar?

▪️Tüm haklarınıza sadık kalarak dosyanız için en uygun yayınevi ile sizin adınıza görüşmeler yapar.

▪️Anlaşma aşamasında haklarınızın korunması amacıyla hukuki destek sunar.

▪️Anlaşma sağlanan yayınevinin editörleri eserinizi basıma hazır hale getirecektir, ancak ekibimiz; eserinizi yayınevine sunmadan önce dosya okumasını yapıp bariz hatalar varsa düzeltmesini yapar.

▪️Kitabınızın basım, dağıtım, satış yerleri, internet satışları, satış rakamlarına dair bilgilendirme yapar.

▪️Güçlü sosyal medya hesaplarında kitabınızın tanıtımını yapar.

▪️Yeniden basım gibi konularda gerekli anlaşmaları yapar, takip eder, eksikleri giderir ve belirli periyodlarla sizi bilgilendirir.

▪️Kitap fuarlarını takip eder, katılmak istemeniz durumunda gerekli görüşmeleri yapar.

 

En kısa zamanda kitabınızı raflarda görmek ümidiyle…