e-kitapoku.com.tr




Ücretsiz Kitap Kampanyamız bugün 21.00 - 23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.


Her okur ay içinde en fazla 2 adet ücretsiz kitap alabilir. 3 ve üzeri alımlar ücrete tabii olacak, satıştan elde edilen gelir aynı bağışçı adına askıda kitap uygulamasından kaynak kitap olarak öğrencilere hediye edilecektir. Kampanyadan seçtiğiniz kitaplar sipariş gününden itibaren en geç 1 hafta içinde kargoya teslim edilecektir. yayinevleri.com.tr Ücretsiz Kitap Kampanyasından herhangi bir kazanç sağlamamaktadır. İyi okumalar dileriz.

Ücretsiz Kitap siparişi için aşağıdaki turuncu linke tıklayın:

Ücretsiz Kitap Kampanyası linki









Dünyada ve ülkemizde her geçen gün hızla yaygınlaşan e-kitap; basılı kitaplara göre çok daha ekonomik olması, on binlerce kitabı telefon ya da e-kitap okuyucusunun içinde barındırması, seyahat esnasında yer kaplamaması gibi birçok sebeple özellikle genç okurların gözdesi haline geldi.

   

        yayinevleri.com.tr olarak okura kaliteli, kullanışlı, pratik ve en uygun e-kitabı sunmak için bu yeni ve her an gelişen dünyada yerimizi aldık. Özel yazılımla geliştirilmiş e-kitap uygulamamızın farkını cep telefonunuzda, tabletinizde ya da bilgisayarınızda hissetmeniz için çok yakında klasiklerden oluşan beş adet eseri ücretsiz olarak beğeninize sunacağız.