Askıda Kitap

Özellikle gençlerin en avantajlı yollarla kitaba ulaşmasını hedefleyen insan ve okur odaklı kitap satış sitesi yayinevleri.com.tr, başlattığı sosyo-kültürel projelerin yanında askıda kitap uygulamasını da çok yakında hayata geçiriyor.

Ülkemizin ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğunda kitaba ulaşmasının fazlasıyla sınırlı olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple Türkiye'de bir ilk olan, öğrenciler başta olmak üzere tüm okurların faydalanabileceği online askıda kitap uygulamasına öncülük edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şu an test aşamasında olan uygulama aracığıyla arzu ederseniz kitap hediye edeceğiniz kişileri tanıma imkânına da sahip olacaksınız. Herhangi bir adet sınırı olmaksızın sitemiz aracılığıyla dilediğiniz kişiye dilediğiniz kadar kitap hediye edebileceksiniz.

Ancak eğer kitap bağışlayacağınız kişilerle iletişime geçmek istemiyorsanız, askıya bıraktığınız kitaplara talepte bulunan okur tarafımızca tespit edilip gerekli bilgileri size iletilecektir. Bir okur aynı ay içinde en fazla dört kitap alabilecektir. Bu yolla daha adil bir dağıtımı hedeflemekteyiz.

Çok yakında paylaşmanın mutluluğunu burada yaşamak üzere.


yayinevleri.com.tr